Prijmite pozvanie k nášmu pracovnému stolu

Nachádzate sa tu

Téma semináru: Prvé prísne kontroly z Úradu. Spracúvate osobné údaje správne?

Od účinnosti novej právnej  úpravy v oblasti ochrany osobných údajov uplynuli viac ako 4 mesiace a Úrad na ochranu osobných údajov už začal s prvými kontrolami. Na seminári si prediskutujeme povinnú dokumentáciu, ktorú ste mali vo Vašej spoločnosti prijať, či ste ju správne implementovali, či spracúvate osobné údaje správnym spôsobom, ako prebiehajú kontroly a pod. Každý účastník obdrží vzory, akceptované Úradom na ochranu osobných údajov; ich použitie vysvetlíme.

Program:
08:30 – 08:45  Registrácia účastníkov
08:45 – 10:00  Ako prebiehajú kontroly Úradu
10:00 – 10:05  Občerstvenie
10:05 – 11:30  Potrebná dokumentácia pre účely kontroly
11:30 – 11:40  Občerstvenie
11:40 – 12:25  Ako správne spracúvať osobné údaje
12:25 – 12:45  Poskytnutie vzorov s vysvetlením

Miesto a termín:
Galanta, dňa 08.11.2018 alebo dňa 09.11.2018

Poplatok
Účasť na seminári je spoplatnená sumou vo výške 150,- eur bez DPH (180,- eur s DPH) za jednu osobu. Klienti Advokátskej kancelárie BÁNOS s.r.o. si môžu uplatniť zľavu vo výške 50 eur bez DPH.

Počet miest na seminári je vyhradený len pre 16 osôb. Zvolili sme tento nízky počet účastníkov, aby sme každému mohli venovať osobitnú pozornosť, zodpovedať všetky nastolené otázky a vysvetliť všetky vzory, ktoré obdrží každý účastník.

Vašu pozvánku stačí potvrdiť na e-mailovej adrese advokat@banos.sk. Na uvedenej e-mailovej adrese Vám taktiež radi odpovieme na Vaše otázky.

Príďte k nám osobne, alebo pošlite Vášho zamestnanca, zodpovedného za túto agendu.

Tešíme sa na Vás

P.S.: Plánujeme organizovať semináre na ďalšie témy a zaujíma nás Váš názor ohľadom miesta konania. V Bratislave? V Galante? V Terchovej? Vo Vašej spoločnosti? ..... ? Prosíme o Vaše návrhy, kde by bol seminár pre Vás najkomfortnejší. Ďakujeme

Komentáre

Odpoveď pre pána Zrebného: Dobrý deň, zatiaľ nemáme naplánované žiadne termíny v Terchovej, bola to skôr anketová otázka, či by bol v budúcnosti záujem o semináre v tejto lokalite. Pokiaľ máte záujem o seminár v oblasti ochrany osobných údajov, tak tento bude zrejme v dohľadnej dobe posledný. Môžete sa ešte prihlásiť na tento seminár (tu: advokat@banos.sk). Neskôr plánujeme semináre na iné témy. Ďakujeme za pochopenie.

Počkáme si na Terchovú

Dobry den, Chcel by som sa poinformovat ci to je jedini datum k dispozicii lebo konatelka je ocestovana do Talianska. Dakujem za odpoved. Marco Troncatti UniTrEx s.r.o.

Pridať nový komentár


Odoberajte právne novinky e-mailom

Je to bezplatné

Prajem si bezplatné zasielanie právnych noviniek. Vaše osobné údaje chránime takto

Naši klienti sú aj