NOVINKA: Konzultácie už aj cez videohovor, Skype, Whatsapp a Facetime.

Nachádzate sa tu

Vážení klienti,

všetci sme sa ocitli v nezávideniahodnej situácii. Vzhľadom na aktuálny kritický a núdzový stav, ktorý sužuje našu krajinu, ako aj na odporúčanie Slovenskej advokátskej komory, oznamujeme, že s účinnosťou od 16.03.2020 na obdobie nasledujúcich 14 dní, musíme naše kancelárie uzatvoriť. Osobný kontakt s Vami je preto nateraz obmedzený. Napriek tejto skutočnosti chceme byť pri vás, byť vám k dispozícii pri vašich právnych problémoch, či iných svároch, pretože si uvedomujeme, že život zastaviť nemôžeme. Pre tieto účely môžete naďalej využívať telefonickú a e-mailovú komunikáciu.

Rozumieme však, že mnoho z vás preferuje najmä osobnú komunikáciu. Nakoľko táto je aktuálne vylúčená, prichádzame aj s novým, inovatívnejším riešením - pokytovaním služieb právneho poradenstva prostredníctvom videohovoru, a to priamo z pohodlia vášho domova. Pre tieto účely je možné využiť nasledujúce aplikácie: Skype, Whatsapp a Facetime. Pokiaľ máte záujem o konzultáciu prostredníctvom videohovoru, kontaktujte nás buď prostredníctvom sociálnych sietí, telefonicky, e-mailom alebo cez náš kontaktný formulár https://www.banos.sk/temin-konzultacie a my vás budeme kontaktovať ohľadom termínu realizácie videohovoru.

Zároveň vás týmto chceme ubezpečiť, že na všetkých aktuálnych prípadoch našich klientov pracuje s plným nasadením celý náš tím.

Želáme vám pevné zdravie a veríme, že čoskoro sa uvidíme aj osobne. Tešíme sa na vás! 

Pridať nový komentár


Odoberajte právne novinky e-mailom

Je to bezplatné

Prajem si bezplatné zasielanie právnych noviniek. Vaše osobné údaje chránime takto

Naši klienti sú aj