Kariéra / Študenti

Nachádzate sa tu

Advokátska kancelária BÁNOS s.r.o. Vám - študentom práva - ponúka možnosť vykonávať v jednej z pobočiek advokátskej kancelárie študentskú stáž. Pri výkone stáže pôjde v prvom rade o získanie vedomostí a skúseností z praxe, čo je pre Vás študentov – budúcich právnikov - na nezaplatenie. Pri výkone stáže študent dostáva príspevok na dopravu a stravu, ako aj možnosť zúčastniť sa na vzdelávacích školeniach a súdnych pojednávaniach. Stážisti majú šancu vypracovať sa a stať sa našimi zamestnancami, najlepším stážistom advokátska kancelária obyčajne ponúka prácu s nástupom po skončení ich štúdia.

Stáž v advokátskej kancelárii sa Vám jednoznačne oplatí, pretože z Vás zmyje nálepku nováčika na pracovnom trhu a po skončení štúdia sa tak stanete pre zamestnávateľov atraktívnejšími. Okrem toho Vám stáž umožní získať si základné pracovné návyky a aj skúsenosti v odbore, ktoré sú porovnateľné s praxou.

Ponúkame Vám spojiť svoju kariéru a budúcnosť s našou advokátskou kanceláriou, kde Vám okrem možnosti práce v dynamickom a priateľskom prostredí dopomôžeme k Vášmu odbornému vzdelaniu a osobnému rozvoju. Za Vašu vysokú úroveň právnych vedomostí, Vaše vysoké pracovné nasadenie a prístup, Vaše osobné kvality a Vášho obchodného ducha, ktoré nám spoločne dopomôžu pokračovať v úspešnom pôsobení na trhu a toto pôsobenie ďalej rozširovať, Vám ponúkame nadštandardné a prepracované odmeňovanie závislé najmä od Vašich výkonov a od Vášho hodnotenia.

Pokiaľ máte záujem rozšíriť náš tím na pozícii advokáta, advokátskeho koncipienta či stážistu, neváhajte a pošlite nám svoj životopis s motivačným listom na našu e-mailovú adresu advokat@banos.sk. Vaše osobné údaje spracúvame nasledovne - ochrana osobných údajov.  Pokiaľ máte záujem o uchovávanie Vášho životopisu a motivačného listu pre prípad nášho ďalšieho výberového konania, uveďte nám dobu, počas ktorej ich máme uchovávať.

Poskytujeme právne služby vo všetkých hlavných právnych oblastiach

Prejsť na všetky služby
Naši klienti sú aj